top of page

Veľká zlatá medaila profesora Štefana Kassaya pre riaditeľa I.D.C. Hungária, Zrt.

Pezinok 23.6.2021. Nadácia profesora Štefana Kassaya na podporu vedy a vzdelávania ocenila Ing. Róberta Hadnagya za aktivity zamerané na integráciu vedy a praxe.

Prezident Nadácie na podporu vedy a vzdelávania profesor Štefan Kassay odovzdal osobne do rúk Ing. Róbertovi Hadnagyovi Veľkú zlatú medailu.


Vo vzťahu k podniku I.D.C. Holding, a.s. si za takmer dvadsaťročné pôsobenie vážim najviac príležitosť pracovať v tak skvelom kolektíve a v úspešnom podniku s dosahom aj do Maďarska. Ing. Róbert Hadnagy je držiteľom Zlatej medaile I.D.C. Holding, a.s.

I.D.C. Hungária, Zrt. je dcérskou spoločnosťou najväčšieho výrobcu cukroviniek na Slovensku (I.D.C. Holding, a.s.), ktorý je výhradným distribútorom výrobkov materskej spoločnosti v Maďarsku. Na trh podnik vstúpil v roku 2000 zavedením niektorých značiek (Bombi, Trend, Sedita), ktoré sa v priebehu rokov rozšírili o ďalšie strategické značky (Verbena, Andante, Horalky, Ela, Snehulky, Figaro). Tradičná značka Horalky, ktorá bola v roku 2016 kompletne obnovená a na pultoch maďarských obchodov sa objavila s novým názvom Moments, patrí medzi obľúbené oblátky maďarských spotrebiteľov. Taktiež produktový rad Verbena je jednou z popredných značiek na trhu v oblasti funkčných cukríkov. Svojim zložením prináša konzumentom vynikajúcu kvalitu s prídavkom vitamínu C a prírodných bylinných extraktov.

Comentarios


bottom of page