top of page

Festival inovácii - Inofest 2020 Vráble

Vráble 16.9.2020. Krehké firmy kríza paralyzuje a žiadajú o pomoc, inovátorov kríza povzbudzuje a pomáhajú si sami. Inofest je stretnutie inovátorov, ktorých prekážky posilňujú a v krízach nachádzajú príležitosti. Festival umožňuje stretnutie inovatívnych firiem zo Slovenska a Českej republiky, diskusiu zaujímavých ludí, expozície z rôznych oblastí podnikania a pútavé workshopy s novými technológiami. V prvý deň Inofestu to v areáloch podniku ŠVEC GROUP vo Vrábloch žilo novinkami, revolučnými nápadmi a jedinečnými stretnutiami s ľudmi, ktorí sa vedia podeliť o svoje riešenia so širokou verejnosťou a neboja sa inovovať.

Počas dvoch dní festivalu inovácií sa predstaví tridsaťtri výnimočných a inovatívnych podnikov. Podniky ako eMobilita (Kinazo, Dynamikum Grizzly JER / RH Bike BikeDoo), MTS Krivá, EMST, Ipesoft, Anasoft, B2A, t-mech, T-Industry, Bizzcom, Lumaco, Notus, GreMi KLIMA, G&G filtration, New Aroma, Bimeco, Agrokruh, HEMP CLUSTER, Breco, BlueBoson, ŠVEC GROUP, Tripal, i-industry, Gevorkyan, EkoSet, Aeromonitor, emter, Kroslak, IPA, Kamenárstvo Klieštik, Dobrý Pastier, OMS Intelligent Solutions, I.D.C. Holding, a.s. a MediaTech zastrešil areál ŠVEC GROUP, ktorý patrí medzi významné podniky a nepretržite inovuje svoje prevádzky.

O workshopy bol veľký záujem, priestranná výrobná hala ponúkla svoj priestor, kde boli dodržané protipandemické opatrenia


Prvý deň festivalu otvoril prof. Ján Košturiak, kouč v oblasti inovácií, strategického manažmentu, organizácie podniku a strategického manažmentu.

Profesor Štefan Kassay a profesor Ján Košturiak počas diskusie o tom, ako dokáže podnik prekonať výzvy koronakrízy

O prehliadku výrobných priestorov podniku ŠVEC GROUP hostia prejavili veľký záujem


Atmosféru Inofestu dokumentujú nasledujúce fotografie:


Tím multimediálneho portálu www.kassay.eu čitateľom pripravuje rozhovory profesora Štefana Kassaya s inovátormi, ktorí svoje projekty predstavili počas prvého dňa Inofestu. Rozhovor profesora Štefana Kasaya so štátnym tajomníkom Ministerstva financií Ing. Ľubošom Jančíkom, PhD. aj na tému inovácií pripravujeme do vysielania.

Commentaires


bottom of page