top of page

Slnko, radosť, sladkosti!

Sereď 29.5.2018. Týmito troma slovami by sme mohli opísať ďalší ročník firemného dňa, ktorý pre svojich zamestnancov už po osemnástykrát organizuje najväčší slovenský výrobca cukroviniek a trvanlivého pečiva – I.D.C. Holding, a.s.


Spoločnú akciu roka – Deň IDC, otvorila riaditeľka divízie ľudských zdrojov, Darina Pápayová, ktorá všetkým prítomným zaželala príjemnú zábavu. Zároveň na pódiu privítala zakladateľa IDC a predsedu dozornej rady prof. Štefana Kassaya spolu s predsedom predstavenstva a generálnym riaditeľom Pavlom Kovačičom. Obaja členovia najvyššieho vedenia holdingu sa Dňa IDC každoročne zúčastňujú aj so svojimi rodinami a tvoria jeho neoddeliteľnú súčasť.


Park vo Vlčkovciach sa predpoludním zaplnil súťažnými stanovišťami a atrakciami pre deti aj dospelých. Najmenší sa zabavili na skákacom hrade, či v detskom kútiku, starší vyskúšali lukostreľbu, bludisko, silácke kladivo či rýchlosť svojich reakcií na Hit spote.


Plávanie medzi žralokmi, lavírovanie na streche mrakodrapu alebo prechádzka medzi dinosaurami. Dávku takýchto nevšedných zážitkov si so sebou odnášali všetci, ktorí si nasadili špeciálne okuliare a virtuálnu realitu tak zažili na vlastné oči. Nafukovacia zorbing guľa, lanová dráha medzi korunami stromov, či tvorivé dielne, z ktorých si návštevníci odniesli pamiatku na sobotnú akciu. Všade bolo plno.


Hneď ako zazneli prvé tóny pesničiek pre deti od populárnej skupiny Baby – band, zaplnil sa tanečný parket pred hlavným pódiom drobcami tancujúcimi a spievajúcimi hity škriatka Fíha Tralala. Tanečné vystúpenia seredskej skupiny LY Dance, v ktorej tancovali aj deti našich zamestnancov, len podčiarkli rodinnú atmosféru tohto stretnutia.


Účastníci si pochvaľovali výborné občerstvenie, vystúpenie hudobných skupín Tuzex Band ale aj hlavnej hviezdy eventu, ktorou bola tentokrát kapela Polemic.


Tradičná súťaž vo varení guláša len umocnila uvoľnené a priateľské ovzdušie celej akcie. Odovzdanie atraktívnych tombolových cien znamenalo záverečnú bodku za týmto eventom, ktorý rok čo rok naberá na popularite a púta pozornosť obyvateľov nie len zo Serede ale aj z blízkeho okolia.


Pri odchode z areálu čakalo na každého zamestnanca sladké prekvapenie v podobe špeciálnej Horalky, ktorou sa organizátori poďakovali za účasť nielen na firemnom dni ale aj za ich lojalitu. Deti si samozrejme okrem obrovskej hromady krásnych zážitkov odniesli aj balíček plný svojich obľúbených sladkostí.


Neopakovateľnú atmosféru Dňa IDC si môžete pozrieť aj v nasledujúcej galérii.